Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören bireyin, iş yaşamında ve aile yaşamında çok zor ve sıkıntılı vakalar ile karşılaşacağına, çok fazla üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok fazla bir hastalıktan dolayı uzunca bir zaman hasta yatacağına, bu sebeple aile yaşamında rahatsız dönemler yaşanacağına ve toplumsal hayat içerisinde çok sevilen arkadaşlardan hainlik görüleceğine delalet edilir.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek
Rüyayı gören bireyin, iş yaşamında da aile yaşamında da çok sıkıntılı ve zor dönemler geçireceğine, çok fazla ve sıkıntılı işlere girip hiç ummadığı kadar kocaman zararlara uğrayacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına ve ruhi olarak kocaman bir felakete uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek ve Emzirmek
İş yaşamında ve aile yaşamında çok sıkıntılı ve zor vaziyetler yaşanmasına, çok fazla üzüntüler olmasına ve rüya sahibinin başından pek çok rahatsızlık geçmesine nazaran yine de çok iyi ve dayanıklı duracağına ve aile fertleri ya da çok sevdiği insanlardan birisine çok sıkıntılı bir vaktiyle çok fazla bir destek vereceğine ve çok fazla zarar görmesine engel olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Duymak
Rüya sahibinin, iş yaşamında ve aile yaşamında meydana gelen çok sıkıntılı ve zor vaziyetlere düşeceğine, çok sevdiği insanlardan hainlik göreceğine ve bu ihanetten dolayı çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük rahatsızlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Başkasının Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek
İş yaşamında ya da toplumsal yaşamda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaşın çok büyük bir sorun yaşayacağına, çok üzücü vakalar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük dayanak vereceğine ve zarara girmesine mani olacağına delalet eder.

Rüyada Uyuyan Bebek Görmek
Rüyada görülen uyuyan bebek iyi bir gelecektir. Bu rüya bireyin ileride istediklerine kavuşacağı, çalışıp kazanacağı ve çoğunlukla huzurla geçireceği ömrüdür. Bu Şekilde bir rüya masumiyetin, günahlardan tövbenin, yapılmış olan hatalara pişmanlığın da göstergesidir.

Rüyada Bir Bebeği Sırtına Almak
Rüyasında bir bebeği sırtına alan kimse bir takım vakalar sonucu olarak üzüntüye ve sıkıntıya uğrar. Bu rüya kişinin başına geliyor olacak ufak tefek belalardır. Bir Takım tabircilere göre ise bebeği sırtına alan kimse hastalanır yatağa düşer; bir süre bu rahatsızlığı çektikten sonra tekrar sıhhatine kavuşur.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir